top of page
Theysaywarsaw_team.png

scroll

Kochamy to, co robimy
i potrafimy sprawić,

aby inni pokochali to co robisz równie mocno. 

Przede wszystkim – znamy się na rzeczy i przekujemy to w sukces Twojej marki. As They say. 

 

Założycielka agencji swoje doświadczenie zdobywała jako brand manager największych tytułów prasy kobiecej w Polsce, między innymi ELLE, Harper’s Bazaar, Cosmopolitan czy JOY. Pod jej marketingowymi skrzydłami były także takie marki jak Playboy, Esquire, oraz Elle Man. Na koncie ma współorganizację oraz promocję kilkunastu eventów, takich jak Playboy Samochód Roku, Elle Zen, Prix de Beaute. Miała przyjemność pracować dla takich marek, jak  Dermaquest, Dermomedica, Bohoboco, czy Goshico.

Dziś postanowiła przekuć swoją wiedzę i wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu brandem w coś zupełnie nowego. Stworzyła agencję, która wspiera inne marki w ich drodze na szczyt, a także uczy klientów jak z tej drogi nie zawracać.  


They say warsaw to niebanalny i kreatywny zespół ekspertów w poszczególnych dziedzinach – w nasze ręce oddać możesz sesje zdjęciowe, wyspecjalizowane grafiki, social media czy copywriting, bo najlepsi specjaliści w mieście chętnie zrobią to za Ciebie. 
Gwarantujemy, że wizerunek i tożsamość Twojego brandu to nasze oczko w głowie, dlatego wszystko, co zrobimy, będzie dostosowane do Twoich oczekiwań, potrzeb oraz profilu Twojej marki. 

 

Zrobimy wszystko, by Twój brand był najlepszą wersją siebie na każdym polu.


Kreujemy, wdrażamy i nadzorujemy. Z sukcesem. 

scroll

bottom of page